My już zrobiliśmy swoje: redakcja wikiduszniki, Stowarzyszenie Rozwój-Przyszłość i wielkopolskie OSPE wysłały już do Polskiego Radia żądania sprostowania oraz przedstawienia opinii prawdziwie niezależnych ekspertów. Przypomnijmy, że prof. Pawlas, która kłamała prasie, że nie jest związana z firmami wiatrowymi, faktycznie zasiadała w radzie nadzorczej jednej z nich. Została zdemaskowana przez stowarzyszenia obywatelskie, które doprowadziły do jej odwołania. Redaktor Weiss jest  taki dociekliwy: niech  więc zapyta Pawlas, jak można zostać członkiem Rady Nadzorczej bez swojej wiedzy i zgody. Niech zapyta też, dlaczego nie zgłosiła przestepstwa nielegalnego posługiwania się jej danymi osobowymi, a tylko wykreśiła się z KRS!
 
Szczególy w mejlu od przyjaciół:
 
Witam serdecznie,
 
W czwartek 21 listopada w programie pierwszym Polskiego Radia wyemitowano program na temat szkodliwości, a w zasadzie nieszkodliwości infradźwięków emitowanych przez elektrownie wiatrowe.
Zachęcam do wysłuchania audycji i napisania maila do Janusza Weissa ze swoimi uwagami .
Nadmienię że jednym z wypowiadających się ekspertów była Pani prof. Krystyna Pawlas, która zasiadała z Radzie Nadzorczej firmy wiatrakowej.
 
 
Uważam, że powinniśmy zająć stanowisko w tej sprawie wysyłając listy mailowe na adres red. Janusza Weissa, co może doprowadzić do niezbędnego sprostowania kłamstw, jakie usłyszeliśmy z anteny PR I.
 
 
Pozdrawiamy
 
Stowarzyszenie Kochamy Mazury
www.kochamymazury.pl
 
Nasze żądanie sprostowania, które wysłaliśmy w sobotę:
Domagamy się sprostowania, dotyczącego zarówno nieprawdziwego przedstawienia kwalifikacji i intencji osób wypowiadających się w audycji dotyczącej oddziaływania turbin wiatrowych jak i przedstawianych przez nich faktów. Poza informacją, że prof. Pawlas była członkiem Rady Nadzorczej firmy wiatrowej i wykorzystując stanowisko konsultanta ds. zdrowia środowiskowego przekonywała do farm wiatrowych, żądamy przedstawienia opinii prawdziwie niezależnych ekspertów.
Redakcja wikiduszniki
 

Napisane przez: Subbuteo dnia 25.11.2013, 12:01:33

Komentarze:Dodany przez lmwzgn, dnia 11.01.2015, 23:23:36

7ime8Q <a href="http://ctfgkcsrcrjd.com/">ctfgkcsrcrjd</a>, [url=http://nedgkjzzztcn.com/]nedgkjzzztcn[/url], [link=http://dqqkhulizhqi.com/]dqqkhulizhqi[/link], http://sxiegxwngqoz.com/Dodany przez aczmwrkqt, dnia 29.12.2014, 17:17:13

DFitko <a href="http://puxtxnqhtedr.com/">puxtxnqhtedr</a>, [url=http://whtgmlnzjpsy.com/]whtgmlnzjpsy[/url], [link=http://ndqugctbduka.com/]ndqugctbduka[/link], http://fkfzsfiqekqo.com/Dodany przez mieszkanie, dnia 25.11.2013, 18:04:01

Dlaczego u naszych sąsiadów pionierów wiatracznych, Niemcy, Dania , Holandia
,we wspólnej Europie. przestrzega się zasad posadowienia turbin wiatrowych i dba się o ludzi,
czy oni są z innej gliny ulepieni?
Tam minimalne odległości od domostw to 1 km, odpowiednie usytuowanie, moc, wysokość wieź a przedewszystkim odpowiednio sporządzone umowy z właścicielami gruntów rolnych!
Dlaczego nie bieźemy dobrych przykładów z gotowych wzorców tylko wciska się ludziom na okrągło cimnotęi oszustwa!
Ciekawe , to bardz ciekawe i ta pani profesor przez małe p , przecieź to czysta korupcja !Dodany przez Zorro, dnia 25.11.2013, 15:49:49

Hej, stowarzyszenia! Wywalcie też Woropaja i Pieprzyka i ....Dodany przez Mieszkaniec, dnia 25.11.2013, 13:06:54

Reportaż w TVN pokazuje, jak bardzo nieszkodliwe są wiatraki, tylko dlaczego wszystkie normy są przekroczone<<< Poprzednia 1 Następna >>>Dodaj komentarz
Imię
e-mail (opcjonalnie)
Zapamiętaj mnie
Treść komentarza:
Zostało znaków