Z umowy wynika, że ani grosza, bo wójt obiecuje załatwić z radnymi zwolnienie inwestora z podatku, w gazetach i ulotkach czytamy o milionach.  Kogo wójt oszukuje – inwestora czy mieszkańców?  

Zobacz na własne oczy podpis wójta Woropaja na umowie z inwestorem
Przeczytaj opinię prawną na temat zawartej przez wójta umowy.

Opinia prawna

Napisane przez frmn dnia 06.03.2012, 15:49:40


Rezolutny burmistrz Margonina, który również w Dusznikach opowiadał ze swadą, jak to z Jurkiem (Kalinowskim) od wiatraków załatwia kasę dla gminy, stał się przedmiotem zainteresowania CBA i prokuratury po tym, jak oświadczył, że zaźądał 5 mln zł za wydanie korzystnej dla inwestora wiatrowego decyzji środowiskowej. Obie słuźby badają również zarejestrowany przebieg sesji Rady Gminy Duszniki, na której na zaproszenie wójta Woropaja I przewodniczącego Skórnickiego gościł  burmistrz Margonina
 

Link

Napisane przez frmn dnia 06.03.2012, 15:45:28


Inwestorowi nie wolno zapłacić za plan miejscowy!
Wójt mówił swoje, Stowarzyszenie  Rozwój-Przyszłość twierdziło swoje… Kto miał rację?  Tradycyjnie już Stowarzyszenie Rozwój-Przyszłośc, które uzyskało oficjalne stanowisko w tej sprawie, opracowane przez Pełnomocnik Rządu ds. Przeciwdziałania Korupcji, min. Julię Piterę. Mimo, że Julia Pitera nie zajmuje już stanowiska w rządzie, nadal podejmuje interwencje związane z działaniami antykorupcyjnymi wokół inwestycji w farmy wiatrowe.

Sam przeczytaj, co napisała min. Pitera

Napisane przez frmn dnia 06.03.2012, 15:44:14


<< Poprzednia strona 1 2 3 4 5 6 7 8 Następna strona>>