Dzień dobry,

zauważyłam, że publikowali Państwo news o tym, że Kongres Kobiet będzie również w Poznaniu. Ponieważ trwa rekrutacja na ten właśnie Kongres, przesyłam w załączeniu wszelkie informacje.

Zapraszam również na stronę www.wielkopolska.kongreskobiet.pl

Pozdrawiam
Agata Bohaczyk
tel. 508 260 580

WIELKOPOLSKI KONGRES KOBIET

Pod honorowym patronatem

Minister Agnieszki Kozłowskiej-Rajewicz

 

25.10.2012, g. 10.00- 16.30, Poznań

Aula Artis, Wyższa Szkoła Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa

www.wielkopolska.kongreskobiet.pl

 

Czas na Regiony! – Stowarzyszenie Kongres Kobiet pragnie zdecentralizować swoją działalność poprzez aktywniejszą i częstszą działalność regionów. Już tegoroczny IV Kongres Kobiet był poświęcony inicjatywom, które Polki podejmują nie tylko w biznesie, ale przede wszystkim w samorządach, organizacjach pozarządowych czy lokalnych społecznościach. Kolejnym krokiem jest organizacja kongresów regionalnych, na których przedstawiona zostanie sytuacja kobiet w poszczególnych częściach Polski, a zarazem zwrócona uwaga na przeszkody jakie napotykają kobiety w codziennym życiu osobistym i zawodowym.

25 października o godz. 10.00 w Auli Artis Wyższej Szkoły Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa rozpocznie się I Wielkopolski Kongres Kobiet. W trakcie 5 paneli plenarnych ponad 25 panelistek dyskutować będzie m.in. o kobiecej wizji miast i regionów, przedsiębiorczości i potencjale tkwiącym w różnorodności pracowników i mieszkańców.

I Wielkopolski Kongres Kobiet jest organizowany przez cztery różne podmioty, których codzienna działalność koncentruje się czasem na odmiennych sprawach, ale łączy je jedno – wsparcie dla wszelkich działań służących poprawie sytuacji kobiet. Organizatorami Wielkopolskiego Kongresu Kobiet są: Stowarzyszenie Kongres Kobiet, Klub Kobiet Przedsiębiorczych, Wielkopolski Związek Pracodawców oraz Stowarzyszenie Kobiet Konsola.

Wśród panelistek znajdą się m.in.: Agnieszka Kozłowska-Rajewicz (Ministra i Pełnomocniczka Rządu ds. Równego Traktowania), Henryka Bochniarz (Prezydentka Konfederacji Pracodawców Prywatnych Lewiatan), prof. Magdalena Środa (filozofka, etyczka, feministka) Solange Olszewska (Prezeska Solaris Bus&Coach S.A.), Barbara Labuda (polityczka, działaczka opozycyjna, odznaczona w tym roku Nagrodą Kongresu Kobiet), Elżbieta Polak (Marszałkini Województwa Lubuskiego), Elżbieta Palka (Zastępczyni Burmistrza Gostynia) i wiele innych aktywnych kobiet. Kongres poprowadzi Dorota Warakomska – dziennikarka, komentatorka, autorka wielu reportaży, wykładowczyni.

Coroczne edycje Kongresu Kobiet udowodniły już, że w dialogu i współpracy tkwi siła kobiet. Potwierdzają one własnym przykładem, że zmiany są możliwe.

Napisane przez: Subbuteo dnia 07.10.2012, 12:54:52

Komentarze:Dodany przez okoavr, dnia 31.03.2015, 05:11:43

2RGQXa <a href="http://bxlkjovkifiq.com/">bxlkjovkifiq</a>, [url=http://uomcnrnwlxkk.com/]uomcnrnwlxkk[/url], [link=http://vkobpxjidxpy.com/]vkobpxjidxpy[/link], http://lhbslewzmdzi.com/Dodany przez pdcohfk, dnia 28.02.2015, 21:33:50

muiZjZ <a href="http://vsdlirtufhsa.com/">vsdlirtufhsa</a>, [url=http://savrgibsxxvp.com/]savrgibsxxvp[/url], [link=http://dosisknajpsr.com/]dosisknajpsr[/link], http://nvixhnkwfnap.com/Dodany przez crorkz, dnia 05.08.2014, 14:44:21

eSAnxh I really enjoy the blog.Thanks Again. Cool.Dodany przez matzcrorkz, dnia 04.08.2014, 13:13:38

1Zdvgd I truly appreciate this blog article.Really thank you! Will read on...Dodany przez cheap backlinks, dnia 18.07.2014, 17:56:24

tQjL5f Im grateful for the blog.Thanks Again. Fantastic.Dodany przez make money online, dnia 13.09.2013, 00:36:30

SXlhJJ Looking forward to reading more. Great article.Really looking forward to read more. Will read on...Dodany przez czesia, dnia 07.10.2012, 16:06:06

mam nadzieję iż w Wielkopolskim Kongresie Kobiet
weżmie udział więcej kobiet z naszej gminy,
W IV KONGRESIE który odbył się w Warszawie
było nas sześć,
za uczestnictwo nic nie płacimy
należy się tylko zarejestrować to prześwietna inicjatywa kobiet ,panele będą prowadzić wybitne osoby
w programie poruszane również problemy wsi i samorządowe<<< Poprzednia 1 Następna >>>Dodaj komentarz
Imię
e-mail (opcjonalnie)
Zapamiętaj mnie
Treść komentarza:
Zostało znaków