Zapewne wszyscy mieszkańcy naszej gminy wiedzą już, że będzie próba odwołania wójta Bogusia. W uzasadnieniu wniosku o referendum (na tablicach sołeckich) wymienia się kilka powodów, ale wielu mieszkańców może uzupełnić tę listę o swoje indywidualne pretensje.

 

Tekst Głosu jest żałosny, niczego nie wyjaśnia i sprawia wrażenie, że dotyczy kogoś innego niż wójt Boguś. Mój ulubiony fragment artykułu brzmi tak: Mimo różnych przeciwności wójt patrzy w przyszłość ze spokojem. Lubi wyzwania i bycie ciągle w ruchu. Dlatego już z niecierpliwością patrzy na Nowy Rok, gdy zakończy się okres świąteczny i urzędowa machina wróci na pełne obroty.  Ludzie, czy to aby na pewno o Romanie Bogusiu?! Czy wójt Boguś jest wizjonerem patrzącym w przyszłość? Czy wójt Boguś jest pracowity i dynamiczny?! Czy urząd gminy jest dobrze funkcjonującą machiną, pracującą pełną parą?

 

Już bardziej pasuje do Bogusia jego własna wypowiedź, że o środki zewnętrzne składa wnioski, gdul to jest możliwe. Do znajomości angielskiego, niemieckiego i łaciny wójt Boguś powinien dodać też indyczy....

 

https://szamotuly.naszemiasto.pl/duszniki-wojt-bogus-w-obliczu-zblizajacego-sie-referendum/ar/c1-7488257

 

 

Napisane przez: Subbuteo dnia 02.01.2020, 17:42:42

Komentarze:

Brak komentarzy.


<<< Poprzednia 1 Następna >>>Dodaj komentarz
Imię
e-mail (opcjonalnie)
Zapamiętaj mnie
Treść komentarza:
Zostało znaków