No to spotkamy się w z Bogusiem w sądzie. Odebrałam pozew i tu niespodzianka – do pozwu wójt Boguś dołączył zdjęcie Andrzeja Radke z premierem Morawieckim. Czy to zdjęcie również narusza dobra wójta Bogusia, bo jeśli nie, to co tam w ogóle robi?

 

O tym, co zdaniem Bogusia narusza jego dobra informowaliśmy w grudniu. Przypomnę, że w objętym powództwem tekście „Na kogo nie głosować...” zarzuciłam wójtowi Bogusiowi korupcję polityczną, nepotyzm, niekompetencję, nieczyste interesy, nadużycia i zamierzam udowodnić, że to święta prawda. Co osobliwe, wójt Boguś bardziej niż tymi zarzutami czuje się urażony czym innym – moim apelem, by na niego nie głosować i chce ograniczenia przesłuchania go jako strony do opinii o oddziaływaniu wikiduszniki oraz rzekomych naruszeń i ich skutków.  Ja żądam, by wójt Boguś odniósł się do wszystkich przedstawionych przeze mnie dowodów i okoliczności,

 

Teraz przygotowuję odpowiedź na pozew i myślę, kogo tu powołać na świadka... Jedna osoba jest moim pewniakiem: to Jadwiga Klińska, która ma potwierdzić stronniczość organu w postępowaniach administracyjnych. Przecież to ona napisała, że „wójt chcąc nie wydać nowych warunków na wniosek wiatrakowców zawiesił postępowanie na rok po czym jak nie zdążymy z planem odmówi wydania aby mieć dodatkowy czas”.  

Trudno o lepszy dowód na to, że wójt Boguś nie przestrzega obowiązujących przepisów, przesądzając o wyniku postępowania przed jego zakończeniem. Nie zdradzę, co jeszcze będzie w mojej odpowiedzi, ale przyznam, że jest o czym pisać i na co się powoływać.

Hanna Szuminska

 

 

Poniżej jeden z załączników do pozwu

 

 

Napisane przez: Subbuteo dnia 15.03.2019, 16:15:44

Komentarze:Dodany przez Jan, dnia 26.03.2019, 08:00:54

Pani Haniu niech Pani pamięta, że w Sądzie są potrzebne dowody na postawione przez Panią tezy!! Żeby Pani nie była zaskoczona jak Pan Prezydent Wałęsa w procesie Wałęsa-Kaczyński!!!<<< Poprzednia 1 Następna >>>Dodaj komentarz
Imię
e-mail (opcjonalnie)
Zapamiętaj mnie
Treść komentarza:
Zostało znaków