Otrzymałam właśnie pismo przedsądowe, podpisane przez koleżankę wójta z banku, radcę prawną gminy Drągowską, z wezwaniem do przeproszenia Bogusia i złożenia deklaracji, że nie będę naruszać jego dóbr osobistych. Po pierwsze, nie naruszam dóbr Bogusia, to raczej jego funkcjonowanie jest jedną wielką obelgą. Po drugie - stawię się w sądzie.

Ostatnio, jak byłam oskarżona przez Danielczaka i Juskiewicza było bardzo miło i dowiedziałam się wielu ciekawych rzeczy, choć sprawa się jeszcze nie rozpoczęła. Okazało się, że w tamtej sprawie również pojawiło się nazwisko Drągowskiej , jako byłej pełnomocnik moich oskarżycieli. Prawdziwym hitem był jednak fakt, że żaden z oskarżycieli nie opłacił kosztów sądowych - zrobiła to za nich skarbniczka Szwedek. 

Jak będzie tym razem? Czy honorarium Dragowskiej zapłaci Gmina Duszniki jako koszty związane z obsługą przez biuro prawne? A kto pokryje koszty sądowe? Szwedek czy kto inny? Może Zimny?

Tak sobie śmieszkuję, ale nie jest ni wcale do śmiechu. Już nie chciało mi się pisać tekstów, a tu masz... Teraz nie mogę się wycofać.

Aux armes citoyens,
Formez vos bataillons.
Marchons! Marchons!
Qu'un sang impur
abreuve nos sillons

 

Ja też nie biorę jeńców

Hanna Szuminska

Napisane przez: Subbuteo dnia 20.12.2018, 10:46:13

Komentarze:

Brak komentarzy.


<<< Poprzednia 1 Następna >>>Dodaj komentarz
Imię
e-mail (opcjonalnie)
Zapamiętaj mnie
Treść komentarza:
Zostało znaków