Inauguracyjną sesję Rady Gminy prowadził radny Tylkowski jako najstarszy wiekiem. Okazało się jednak szybko, że radny Tylkowski nie radzi sobie z liczeniem, być może dlatego, że radnych jest więcej niż on ma palców u rąk. Szczegółowy opis pomyłek radnego Tylkowskiego znajdziecie na blogu Beaty Kontusz-Iwańczuk.

 

Wikiduszniki ze swojej strony chce zwrócić uwagę, że ten właśnie radny, który nie radzi sobie z arytmetyką na poziomie pierwszej klasy szkoły podstawowej, był przewodniczącym komisji budżetu i finansów i że ma nadal szansę kontynuować swoją funkcję. W sumie można powiedzieć, że Tylkowski bez umiejętności rachowania do 15 dobrze komponuje się komponuje ze skarbniczką Szwedek, która popełnia liczne błędy rachunkowe pomimo zainstalowania klimatyzacji, nowego komputera i kolejnych pracowników, ale są chyba jakieś granice śmieszności. Jak tam, dumni duszniczanie, pasują wam takie kadry? 

Napisane przez: Subbuteo dnia 20.11.2018, 08:47:14

Komentarze:Dodany przez oko, dnia 21.11.2018, 21:17:30

jak widać na nagraniu, ten radny nie tylko liczyć, ale i czytać nie potrafi.Dodany przez Żałosny obrazek, dnia 21.11.2018, 16:07:03

Co się dziwić: jaki Pan taki kram!
Prosta zagrywka Romana: takich co do trzech nie potrafią zliczyć bierze na przewodniczących komisji, bo może nimi sterować do woli!
A takich jak ten co rozpoczynał pierwszą sesję w ogóle nie "powinło" być w radzie. "Przynajmiej" teraz w kamerze wszystko widać i słychać!
Kolejne 5 lat będzie wstyd na cały powiat!<<< Poprzednia 1 Następna >>>Dodaj komentarz
Imię
e-mail (opcjonalnie)
Zapamiętaj mnie
Treść komentarza:
Zostało znaków
CAPTCHA
CAPTCHA (przepisz kod z obrazka powyżej)