Czy my musimy wszystkiego pilnować? Macie swojego wójta, on ma swoje służby, a i tak, jak wiki nie napisze, to się nie dzieje. Po naszym wczorajszym tekście wójt wskazał nowy termin wydania decyzji dotyczącej warchlakrni w Sędzinku (30.11.18). No, bądźmy sprawiedliwi: podobne właściwości ma też Beata Kontusz-Iwańczuk.

 

Jakość i tempo pracy wójta po wyborach są tak samo beznadziejne jak przed. Nie ma decyzji środowiskowej w sprawie warchlakarni w Sędzinku, która miała zostać wydana do 31 października br. Nie ma też informacji o nowym terminie załatwienia sprawy. Wójt, który mieszka w centrum wsi przy głównej ulicy nie jest związany terminami? Dusznicka duma nie pozwala przestrzegać przepisów?

 

 

 

Dzień Dobry

 

Odpowiadają na Pani prośbę w sprawie przesłania decyzji w sprawie środowiskowych uwarunkowań budowy warchlakarni w Sędzinku, uprzejmie informuję, iż w przedmiotowej sprawie nie została wydana decyzja.

 

Z poważaniem

mgr inż. Damian Baran

Podinspektor ds. ochrony środowiska

 

 

Napisane przez: Subbuteo dnia 08.11.2018, 13:30:59

Komentarze:Dodany przez (...), dnia 08.11.2018, 13:48:17

Ile to już trwa? Będzie drugi rok. To znaczy dopiero drugi rok..Dodany przez Nie dumny wyborca, dnia 08.11.2018, 13:38:17

Bogusiowcy myślą że skoro wojta nie obowiązują przepisy, to ich też nie, dlatego popierają Bogusia. Takie bezprawie jest super, mozna coś dla siebie uszczknac. I oto tutaj chodzi<<< Poprzednia 1 Następna >>>Dodaj komentarz
Imię
e-mail (opcjonalnie)
Zapamiętaj mnie
Treść komentarza:
Zostało znaków