Dlaczego wójt Boguś unika debaty niczym diabeł święconej wody? Bo nakłamał w kampanii i boi się, że się wyda, a jak się wyda, to przegra wybory! Jeśli jest inaczej i Boguś nie ma niczego do ukrycia, niech stanie na Woropaja wyzwanie. Boguś ogłosił niedawno w gazecie, że czeka na nowe wyzwania. A tu takie rozczarowanie: wyzwanie jest, ale Bogusia nie ma... Bo nie ma haków na Woropaja.

Po pierwszej turze głosowania wyszło na jaw, że w kampanii rozpowszechniane były nieprawdziwe wiadomości dotyczące rzekomej odpowiedzialności wójta Woropaja za zadłużenie gminy oraz rzekomych zasług wójta Bogusia dla mieszkańców gminy. Obecnie udaje nam się powoli ustalać, co i gdzie zostało nakłamane oraz przez kogo. Było tego naprawdę sporo! Otwarta rozmowa obu kandydatów w obecności publiczności mogłaby ujawnić skalę wyborczych kłamstw i zdemaskować całą intrygę! Mogłyby też paść pod adresem Bogusia pytania o lewe faktury, poświadczenie nieprawdy przez Danielczaka, ogromne nagrody dla niekompetentnej skarbniczki, płacenie koleżance z banku za poprawki jej własnych błędów i inne. Na przykład dlaczego woda w naszej gminie jest taka droga...

 

Drugie podejście do debaty między kandydatami na wójta naszej gminy zakończyło się niepowodzeniem z tego samego powodu, co pierwsze: wójt Boguś panicznie się jej boi! Tym razem z inicjatywą wystąpił komitet Adama Woropaja, który wezwał Bogusia do debaty za pośrednictwem szefowej jego komitetu, Woźniaczki.

Jak się dowiadujemy, Woźniaczka powiedziała, że owszem, są zainteresowani debatą, ale nie na tak wysokim szczeblu. Ciekawe, co to mogło oznaczać? Że w imieniu Bogusia będą debatować urzędnicy z 14-dniowym terminem oczekiwania na odpowiedź?

 

Więcej:

http://forum-duszniki.eu/

Napisane przez: Subbuteo dnia 25.10.2018, 16:50:58

Komentarze:



Dodany przez Mój głos, dnia 26.10.2018, 10:01:47

Dziwi mnie, że Wójt Boguś nie chce stanąć do debaty. Co o tym myśleć? Niby sugerują, że wystraszył się dyskusji ale czego tu się bać? W takim radę daję swój 1pkt Wójtowi Woropajowi za odwagę.



Dodany przez Wacek, dnia 26.10.2018, 09:33:51

Dobry agen woropaj link dobry co zaczlowiek precz z takim wojtem



Dodany przez Dociekliwy, dnia 25.10.2018, 19:52:41

No proszę Bogus siedzi w domu kombinuje i dzierga posty we własnej obronie



Dodany przez H., dnia 25.10.2018, 18:52:56

Dziękujemy za 3 wpisy w obronie Bogusia z tego samego IP. Nie ma was więcej?



Dodany przez Robol, dnia 25.10.2018, 18:48:36

Bo kubusiu zaraz napiszesz ze Bogus robi kampanie w pracy. Tak to juz jest z wami nierobami. Hipokryzja



Dodany przez Kubuś Puchatek, dnia 25.10.2018, 18:39:49

A co Boguś ma takiego do roboty, że przez trzy godziny nie potrafi znależć terminu? Nie ma telefonu, żeby nie jechać? Nie może zaprosic do siebie? Po co wymyślać takie bzdury, kiedy wiadomo, że Boguś się boi pytań, które go zdemaskują. Nakłamał, narozrabiał i boi się prawdy. Żeby wierzyć Bogusiowi, trzeba mieć w głowie trociny. Chociaż sam wiem dobrze, że Boguś to wójt bo bardzo małym rozumku.



Dodany przez Mag, dnia 25.10.2018, 18:35:33

No popatrz, Adas donosiciel a teraz kolega... jaka hipokryzja
http://www.wikiduszniki.pl/newsy.php?fn_mode=fullnews&fn_id=1619



Dodany przez Cep, dnia 25.10.2018, 18:15:01

Zaprosic kogos do rozmow za 3 godziny to tylko wy nieroby mogliscie wymyslic. Rzucam wszystko i juz jade na rozkaz pana do miescisk... bo przeciez wazni ludzie zadaja. Paranoja



<<< Poprzednia 1 Następna >>>



Dodaj komentarz
Imię
e-mail (opcjonalnie)
Zapamiętaj mnie
Treść komentarza:
Zostało znaków
CAPTCHA
CAPTCHA (przepisz kod z obrazka powyżej)