Otrzymaliśmy anonimową informację, że przed feriami na szkole pojawiły się napisy, zachęcające dyrektor Cieślewicz do zmiany pracy. Policja potwierdza tylko, że ktoś wykonał nieprzyzwoite rysunki i że zostały one już usunięte. Policja zadeklarowała też, że nie posiada wiedzy o konflikcie między rodzicami a dyrektor Cieślewicz. Ale to się może w każdej chwili zmienić...

Jedno jest pewne: wokół szkoły panuje zła atmosfera i duże emocje, a graffiti dowodzi, że dyrekcja szkoły nie cieszy się szacunkiem ani sympatią. Nie ma w Dusznikach zwyczaju mazania po szybach publicznych instytucji. Poprzednio zdarzyło się to tylko raz: zaatakowano sprayem Urząd Gminy krótko przed odejściem poprzedniego wójta. Czyzbyśmy mieli do czynienia nie z chuligańskim wybrykiem, a manifestem?

 

Dzień dobry,

 

otrzymałam informację o wybryku w Dusznikach: ktoś wykonał napisy na budynku SP. Jakiej treści były to napisy i czy ich treść mogła być związana z konfliktem między rodzicami, nauczycielami i uczniami a dyrektor szkoły?


 

Dzień dobry,

W Odpowiedzi na Pani pytanie informuję, iż Policjanci z Posterunku Policji w Dusznikach prowadzą postępowanie w sprawie o wykroczenia z art. 141 Kodeksu Wykroczeń w związku z nieprzyzwoitymi rysunkami, jakie pojawiły się na budynku Szkoły Podstawowej w Dusznikach. Policjanci prowadzą czynności w celu ustalenia sprawcy wykroczenia. Komenda Powiatowa Policji w Szamotułach nie posiada informacji na temat konfliktu w Szkole Podstawowej w Dusznikach. Nadmieniam, że rysunki jakie się pojawiły na budynku szkoły zostały już zmyte.

Z poważaniem
sierż. sztab. Ewelina Grabowa
KPP Szamotuły
tel. 61 29 31 209 
519 064 764

Napisane przez: Subbuteo dnia 15.02.2018, 16:45:11

Komentarze:

Brak komentarzy.


<<< Poprzednia 1 Następna >>>Dodaj komentarz
Imię
e-mail (opcjonalnie)
Zapamiętaj mnie
Treść komentarza:
Zostało znaków
CAPTCHA
CAPTCHA (przepisz kod z obrazka powyżej)