Mnóstwo liter wystukałam na klawiaturze, żeby udokumentować niekompetencję wójta Bogusia. Teraz nikt już chyba nie ma wątpliwości, jakiego mamy wójta: wielka głowa, ale pusta, puste są też deklaracje Bogusia i jego obietnice.

 

Do grona osób, które przekonały się, że działania wójta Bogusia trzeba nadzorować szczególnie dokładnie należy również Wojewoda Wielkopolski. Wojewoda dał nam wiarę, że zaangażowanie mieszkańców sprawami gminy jest konieczne, bo mamy do czynienia z wójtem szczególnej troski i sygnał obywatelski jest konieczny, by ułomne dusznickie wyroby prawne nie utonęły w morzu wpływających do urzędu wojewódzkiego uchwał.

 

Kolejna uchwała przedłożona przez wójta i pozytywnie zaopiniowana przez jego prawników została przez wojewodę uchylona ze względu na rażące naruszenie prawa. Szczegóły na blogu Beaty Kontusz-Iwańczuk pod linkiem: http://kontusz-iwanczuk.pl/wojewoda-rozstrzyga-kolejny/

 

Teraz czas przekonać kolejne instytucje, że dusznickim sprawom warto się przyglądać. Celujemy w Regionalną Izbę Obrachunkową oraz raz jeszcze spróbujemy w prokuraturze. Są nowe sprawy i nowe okoliczności.

 

 

Niewiele pisałam ostatnio na wiki, bo doprawdy coraz bardziej szkoda mi czasu na Bogusia, który już niebawem znowu będzie nikim. Tym razem jednak pofatygowałam się do komputera, żeby napisać: brawo Beata! Gdyby Boguś był tak mądry jak jest głupi i chociaż w połowie tak kompetentny jak Ty, nie musielibyśmy się wstydzić za nasz samorząd.

 

Hania

 

 

 

Napisane przez: Subbuteo dnia 10.12.2017, 19:48:01

Komentarze:



Dodany przez maluczki, dnia 13.12.2017, 08:46:37

kogo winić za tak marne działania w gminie. mówi się że przykład idzie z góry, ale czy należy tracić rozum nawet przy takim wójcie i tak rozwiniętej wszechstronnie skarbniczce?



Dodany przez emeryt, dnia 13.12.2017, 08:39:34

kariera jakiego Bogusia człowieka z znikąd się kończy. lansował się do tej pory że jest z Dusznik, a nigdy nie brał udziału w żadnych uroczystościach i festynach lokalnych. podczas wyborów zasłaniał się rodziną ...tu każdy wie jak jest naprawdę.
Dzisiaj już nie da się zamydlić oczu uzdrawianiem finansów, na wiatrakach też kariery pan nie zrobisz. Co więc pozostaje?
Zwiną się i nie szkodzić gminie więcej. buy buy



Dodany przez Pan Zero, dnia 12.12.2017, 08:29:01

Boguś, jak kazde zero coś znaczy, jeśli doklei się do jakieś innej liczby. Na swoje nieszczęście Boguś nie miał takiej szansy, bo Szuminska skreśliła go zaraz po wyborach, jak zaczął robić tę swoją koalicję. Podobnie Radke i Justyna Bachorz oraz co mądrzejsi radni. Beata Kontysz odeszła z pracy, bo nie mogła wytrzymać atmosfery i poziomu. Bogusiowi pozostała Klińska, Danielczak i skarbniczka, czyli mniej niż zero



Dodany przez On, dnia 10.12.2017, 20:08:12

Wszyscy sie juz smieja z Bogusia ktory kompromitije sie na kazdym kroku. Niech juz wymiata z urzedu no wiecej kompromitacji mam nie potrzeba



<<< Poprzednia 1 Następna >>>



Dodaj komentarz
Imię
e-mail (opcjonalnie)
Zapamiętaj mnie
Treść komentarza:
Zostało znaków
CAPTCHA
CAPTCHA (przepisz kod z obrazka powyżej)