Nie ma chętnych na stanowisko sekretarza gminy. Nic dziwnego – nikt nie chce mieć mnóstwa obowiązków na 1/8 etatu i ułamkowej wypłaty. Wójt Boguś ogłaszając kolejne nabory na nieakceptowalnych zasadach chce pokazać, że wakat to nie jest jego wina, tylko okoliczności. Jest to o tyle ważne, że obowiązek zatrudnienia sekretarza gminy wynika wprost z ustawy o samorządzie gminnym. Pisał o tym nie tak dawno na stronie klubu Forum Paweł Henicz.

Choć nie ma sekretarza gminy, możemy mieć niebawem dwie kierowniczki Warsztatów Terapii Zajęciowej. Mimo że sąd pracy nie rozpoznał jeszcze sprawy zwolnienia poprzedniej kierownik, zwolnionej w skandalicznych okolicznościach, wójt Boguś zatrudnił na stanowisku kierowniczki WTZ Iwonę Kaczmarek z Buku. Za osobowość – jak czytamy w uzasadnieniu wybou.

 

 

Dodajmy jeszcze, że po naszej publikacji sportem w gminie nie będzie się zajmował Kotek, a Piotr Przewoźny z Podrzewia.

 

 

Napisane przez: Subbuteo dnia 30.10.2017, 18:29:31

Komentarze:Dodany przez Marcin, dnia 14.11.2017, 11:00:35

Szanowni Państwo w dniach 18 i 19 oraz 25 i 26 listopada, w ramach przygotowania semestralnej pracy zaliczeniowej będę przeprowadzał anonimową ankieta, metodą sondażu losowego. Podobnie jak w zeszłym roku zamierzam uzyskać wynik na podstawie badania stu losowo wybranych osób, co oznacza że 1 osoba to 1% w 100 procentowej skali. W ramach badania będą zadane 3 pytania z zakresu działania naszego samorządu. Planowany obszar badania to Sędziny, Sędzinko,Wilkowo, Wierzeja, Duszniki, Chełminko i Wilczyna. Dla tej części sonda żu będą zadane następujące pytania:
1. Jaki Pana/Pani zdaniem jest największy sukces obecnej kadencji Rady Gminy Duszniki ?
2. Który Pana/Pani zdaniem radny jest najbardziej skuteczny w działaniu?
5. Kto Pana/Pani zdaniem jest najlepszym kandydatem na wójta w przyszłorocznych wyborach?
Ankietę będę przeprowadzał osobiście jak również z pomocą moich kolegów i koleżanek. Będzie to forma ustnej odpowiedzi na powyższe pytania. Proszę Państwa o wyrozumiałość i pomoc w przeprowadzeniu tej cześć mojej pracy. Z góry bardzo dziękuje za poświęcony czas i współprace.

Marcin student UAMDodany przez ja, dnia 02.11.2017, 22:20:37

Najbardziej pokrętne i pokraczne, jak sam imperator argumenty, nie wyjawią powodów przedłożenia
tak „oryginalnej” oferty pracy. I co ? Wszyscy to widzą i nic. Korespondowanie z jej autorem urąga przyzwoitości , ale czy ktokolwiek odpowie co będzie, jeśli zgłosi się idiota i wygra taki konkurs?
A może o taką, robioną z premedytacją, kontynuację zaniżania poziomu wręcz chodzi , zgodnie z zasadą chodź durniu do durnia .<<< Poprzednia 1 Następna >>>Dodaj komentarz
Imię
e-mail (opcjonalnie)
Zapamiętaj mnie
Treść komentarza:
Zostało znaków
CAPTCHA
CAPTCHA (przepisz kod z obrazka powyżej)