Czarne chmury nad kierowniczką Gołasiową. Poza nieprawidłowościami, dotyczącymi funduszy sołeckich i zamówień pojawiła się jeszcze jedna gruba sprawa: wodociąg. Radni Klubu Forum ustalili, że wniosek o wydanie pozwolenia na budowę wodociągu został złożony dopiero 4 października, co stawia pod znakiem zapytania realizację tej inwestycji, a w konsekwencji wykonanie budżetu.

 

Im bliżej do wyborów, tym atmosfera w urzędzie coraz gorsza. Pojawiają się też rysy nie tylko na linii Szwedek-Gołasiowa (ta antypatia jest powszechnie znana od lat). Skarbniczka Szwedek coraz śmielej krytykuje wójta Bogusia, dystansuje się i nawet lekko go obśmiewa. Trudno się dziwić – wszyscy wiemy, że drugiej kadencji Bogusia nie będzie. Skarbniczka Szwedek, choć niekompetentna w sprawach finansowych, doskonale funkcjonuje w gminnej polityce. To partia skarbniczki Szwedek, nie radnego Mirona (jak myśleliśmy) zdobyła w wyborach do Rady Gminy 3 mandaty i zadecydowała o kształcie koalicji. Przypomnijmy, że tymi radnymi są Ćwian, Dnielczak i Kukułka. Tajemnicą poliszynela jest też zapowiadany start radnego Ćwiana na wójta naszej gminy w przyszłorocznych wyborach. Skarbniczka Szwedek może mu w tym bardzo pomóc, obciążając wójta Bogusia, o co nietrudno, bo jest przecież totalnym ignorantem.

 

Tę już nieco przydługą analizę czas kończyć konkretnymi wnioskami. Kto pierwszy, ten lepszy: wygra ten, kto sam nie wypadnie z gry, a uda mu się obciążyć innych. Czyli kto kogo. Na kogo stawiacie?

 

 

 

Napisane przez: Subbuteo dnia 26.10.2017, 12:10:23

Komentarze:Dodany przez ja, dnia 30.10.2017, 22:22:27

cwiany jest bez klasy i kasy, no i bez czajnika , a za blisko z mentorką. We dwójkę rozdupczą pozostałości gminne po Bogusiu w pierzynie, przepraszam w perzynę.Dodany przez abc, dnia 26.10.2017, 12:19:25

Brawo Szwedek, Boguś jest bez szans.<<< Poprzednia 1 Następna >>>Dodaj komentarz
Imię
e-mail (opcjonalnie)
Zapamiętaj mnie
Treść komentarza:
Zostało znaków
CAPTCHA
CAPTCHA (przepisz kod z obrazka powyżej)