Wójt Boguś nie ujawnił w sprawozdaniu z działalności wyjazdu do Francji (17-22.09), podobnie jak ukrył wcześniej wyjazd do Estonii czy Brukseli. Nasze uwagi o tajnych misjach zagranicznych to oczywisty sarkazm - nikt nie uwierzy przecież, że karykaturalny wójt jest jak Bond, James Bond. Ale nikt nie uwierzy też, że z wyjazdów wójta Bogusia wynika jakakolwiek korzyść dla gminy. Wójt Boguś dzięki wygranym wyborom samorządowym po raz pierwszy leciał samolotem; dzięki swojej funkcji zwiedza Europę, czego nie robił wcześniej... A płaci za to gmina z publicznych, czyli naszych pieniędzy. Wyjazd do Francji kosztował 2 750 zł. Program przewidywał liczne atrakcje turystyczne, w tym rejs statkiem i wizytę w winnicy.

 

Mówi się, że żeby napić się piwa nie trzeba kupować browaru. Nie trzeba też jechać do francuskiej winnicy, żeby degustować tamtejsze wina. No ale gdyby wójt Bogus kupił wino w sklepie, musiałby za nie zapłacić!

 

Przy okazji: czego jeszcze wójt Boguś się wstydzi tak bardzo, że ukrywa przed opinia publiczną? Spotkania z inwestorem biogazowni i wizyty u prezydenta Andrzeja Dudy!

 

BeataKontusz-Iwanczuk komentuje: Konspiracja to broń tchórzy http://kontusz-iwanczuk.pl/konspiracja-bron-tchorzy/

Napisane przez: Subbuteo dnia 25.10.2017, 20:40:41

Komentarze:Dodany przez Winniczek, dnia 26.10.2017, 11:34:03

Po co nieudacznik robil tajemnice skoro prezy sie potem pierwszy do fotek. Ach taka iroda nie mogla byc niezauwazona. Ciekawe czy zdjecia byly robione przed czy po degustacji win.Dodany przez Daremny trud, dnia 26.10.2017, 09:33:53

Moze bogus jechal za swoje (choc wiadomym ze swoje uwaza gminne) dlatego info nie ma.. Moze jakas ankieta na najglupsze tlumaczenia. Proponuje nr 1: pracownik zawinil bo nie wklepal w kompie- juz zreszta jest po premii<<< Poprzednia 1 Następna >>>Dodaj komentarz
Imię
e-mail (opcjonalnie)
Zapamiętaj mnie
Treść komentarza:
Zostało znaków
CAPTCHA
CAPTCHA (przepisz kod z obrazka powyżej)