Znany z totalnej niekompetencji wójt Boguś znów przymierza się do emisji obligacji, tym razem na 450 tys. zł. Podobnie było rok temu, tylko kwota wówczas była dwa razy wyższa. Przypomnijmy jednak, że do emisji nie doszło, bo ekonomista-finansista-makler nie potrafił na czas wypełnić niezbędnych formalności. Bank-eminent czekał, ale się nie doczekał (przy okazji: był to ten sam bank, w którym Boguś pracował, gdy był jeszcze człowiekiem i do którego wróci niebawem, gdy wójtem być  przestanie).

 

 

 

Beata Kontusz-Iwańczuk na swoim blogu wskazuje na wypowiedź wójta Bogusia z maja tego roku, że brak emisji obligacji dowodzi dobrej kondycji finansowej gminy. Pyta też, czy w maju wójt Boguś nie wiedział, że planuje emisję obligacji na jesień.

 

Droga Beato, drodzy mieszkańcy! Może wiedział, ale zapomniał, może zapomniał, ale mu się przypomniało. Może o tym nie myślał, ale wymyślił... Nie można przykładać racjonalnych miar do osób pokroju wójta Bogusia – nieobliczalnego ignoranta. To, że Boguś liczy jeszcze na powtórny wybór jest koronnym dowodem na całkowity brak znajomości gminy... i arytmetyki!

 

Cieszmy się, że został już tylko rok i czas na wyrządzanie dalszych szkód się kurczy. Uchwała o emisji obligacji ma być podjęta jutro.

 

 

Napisane przez: Subbuteo dnia 23.10.2017, 10:01:22

Komentarze:Dodany przez sara, dnia 23.10.2017, 10:47:55

No właśnie jakoś trzeba wrócić do poprzedniej roboty. A tak na marginesie co na to radni? Prawa strona podniesie łapki bez zbędnego dociekania, a lewa? Może tym razem opozycja zada choćby jedno pytanie?Dodany przez Bilboa, dnia 23.10.2017, 10:42:29

No właśnie, Boguś musi się przypomnieć SwOJEMU bankowi, bo rok temu nie wypaliło, a kadencja się konczy.<<< Poprzednia 1 Następna >>>Dodaj komentarz
Imię
e-mail (opcjonalnie)
Zapamiętaj mnie
Treść komentarza:
Zostało znaków
CAPTCHA
CAPTCHA (przepisz kod z obrazka powyżej)