Nie trzeba oznaczać tabliczką dojazdu do Spokojnej, bo  ulica Spokojna jest oznaczona! Takie oto mądrości wygłasza urzędniczka Gołasiowa. A dotrzeć na Spokojną bez dodatkowych oznaczeń niezmiernie trudno. 

 

Pomimo pytań, nie otrzymaliśmy żadnego rozumnego wyjaśnienia, dlaczego nie ma lampy i tabliczki. Dlatego jedyną racjonalną hipotezą pozostaje, że wójt Bogus robi na złość Beacie, w której widzi konkurentkę w nadchodzących wyborach samorządowych. Poza tym Beata nieraz boleśnie utarła mu nosa i niebawem zrobi to po raz kolejny.

 

Dzien dobry.

mam dwa pytania:

1) czy prawdą jest, że ostatnia lampa z funduszu sołeckiego na rok bieżący we wsi Sędzinko nie została ustawiona, bo miała znajdowac się w poblizu posesji Beaty Kontusz-Iwańczuk, która kompetentnie krytykuje działalność urzędu i jest postrzegana przez wójta Bogusia jako konkurentka w nadchodzących wyborach samorządowych,

2) czy z tego samego powodu nie zostały umieszczone tabliczki z nazwami ulic w pobliżu jej miejsca zamieszkania>

 

Jeśli to nie jest prawda, prosze o wskazanie faktycznych przyczyn tychże zaniechań

 

Dzień dobry,

Odpowiadając na  wniosek  poniżej uprzejmie informuję ;

Ad.1 Trzecia lampa nie zostanie zrealizowana, ponieważ środki finansowe przeznaczone na budowę 3 lampy   są niewystarczające.

 

Ad.2 Na skrzyżowaniu ulicy Sportowej i Spokojnej posadowiona jest tabliczka z nazwą ulicy „SPOKOJNA”

 

Z poważaniem

 

Grażyna Gołaś

Urząd Gminy Duszniki

Tel. 61 2919075

 

Napisane przez: Subbuteo dnia 03.10.2017, 13:45:27

Komentarze:Dodany przez Martin, dnia 03.10.2017, 18:19:56

Pani Beata upokorzyła wójta na zebraniu wiejskim. Słyszałem że sołtys prosił ja by nie przychodziła już na kolejne zebranie bo wójt go naciska.
Czy pani Beata będzie kandydować nie wiadomo. Dwa razy z nią rozmawiałem i nie potwierdziła. Ostatnio powiedziała ze będzie wspierać byłego wójta jak by chciał startować. Trochę szkoda ze sama ie che bo to naprawdę wyjątkowa kobieta.<<< Poprzednia 1 Następna >>>Dodaj komentarz
Imię
e-mail (opcjonalnie)
Zapamiętaj mnie
Treść komentarza:
Zostało znaków
CAPTCHA
CAPTCHA (przepisz kod z obrazka powyżej)