Nie ma czegoś takiego jak czas dusznicki. Od godziny 8.00 znaczy od godziny 8.00, nie inaczej, jak wymyśliła sobie dyrektorka przedszkola w Dusznikach.

Przypomnijmy, że dyrektorka domagała się, by rodzice, którzy zawarli umowę na opiekę nad dzieckiem od godziny 8.00 przyprowadzali dzieci po 8.00 lub zmienili umowę na „od 7.00”. Kuratorium zamiast – jak prosiliśmy – wytłumaczyć, co w świetle organizacji placówek oświatowych znaczy „od ósmej”, a co „po ósmej”, po prostu przywołało dyrektorkę do porządku.

 

O interwencji kuratorium po skardze jednej z matek przedszkolaka wiemy od kilku dni, jednak dopiero dziś otrzymaliśmy oficjalne pismo, które publikujemy. W czasie rozmowy telefonicznej z wizytatorką dowiedzieliśmy się, że dyrektorka prosiła, żeby przekazać rodzicom, by kontaktowali się z nią bezpośrednio, a nie za pośrednictwem mediów. Jesteśmy jednak zdania, że nikt nie załatwi spraw oświatowych lepiej niż my i stale jesteśmy gotowi do pomocy. Jakby nadal były kłopoty w przedszkolu, zadzwonimy do Ministerstwa Edukacji!

 

 

 

 

 

 

 

Napisane przez: Subbuteo dnia 28.09.2017, 10:37:58

Komentarze:Dodany przez Pytania, dnia 02.10.2017, 11:32:11

Jak z Agatusi taka przyjazna i pozytywna osoba, to dlaczego grozi? Bo w jakim innym celu sugeruje sprawdzenie monitoringu? Dlaczego hejtuje tych, którzy mają inne zdanue?Dodany przez Agatusia, dnia 01.10.2017, 13:28:23

ha ha ha żałosny to jesteś Ty, sam sobie jakieś niestworzone bajki w głowie układasz o jakiś Ubekach.
W mojej wypowiedzi było tylko zasugerowane że można tak zrobić aby sprawdzić osobę która "myśli ze jest anonimowa"- zwykła wypowiedz osoby trzeciej(weszłam na ta stronę z czystej ciekawości, jako była niegdyś Duszniczanka).
Wydaje mi się że Ty masz jakiś problem ze sobą skoro nawiązujesz do inwigilacji ,donoszenia(być może to własnie byłeś Ty) może się czegoś boisz albo nie!!-Ty to masz w genach.
Kończę swoją wypowiedz bo to nie ma sensu, to jest jak studnia bez dna... tym bardziej ze tu jest tyle jadu i negatywnych emocji (odnoszę się do całego portalu, widząc tematy oraz wszystkie wpisy)
Pozdrawiam
Życzę wszystkiego dobrego
AgatusiaDodany przez Do Agatusi, dnia 30.09.2017, 01:09:53

Jesteście żałośni. Zamiast zwyczajnie przyznać, że popełniono błąd, zapewnić, że jest naprawiony, przeprosić, sprawdzacie monitoring? A potem co, założycie wrogowi władzy ludowej podsłuch i dotrzecie do jego znajomych, żeby uprzejmie donieśli, co jeszcze knuje? Przecież wy jesteście ubecją w najbardziej klasycznym wydaniu, tylko szpicla za rogiem zastąpiła kamera.Dodany przez (...), dnia 29.09.2017, 16:04:04

Jaka szkoda, że wiki są czwartą władzą, a bogusiowcy pierwszą...Dodany przez Nieładnie, dnia 29.09.2017, 15:36:32

Czy ja dobrze rozumiem, że ktoś tu próbuje straszyć rodziców?Dodany przez Strachy na Lachy, dnia 29.09.2017, 15:15:37

Rodzice dzieci z przedszkola sami wiedzą najlepiej, do kogo mogą mieć zaufanie, a do kogo nie. Straszenie ich monitoringiem dobrych relacji z dyrekcją przedszkola nie buduje. A jeśli komuś się coś poprzewracało, to tylko tej osobie, co wywiesiła te kartkę, że od ósmej to po ósmej.Dodany przez Agatusia, dnia 29.09.2017, 14:52:16

Jeśli uważacie że w waszej redakcji obowiązuje anonimowość to się mylicie, bo osoba która zrobiła zdjęcie na pewno jest nagrana na monitoringu w placówce oświatowej.
Zastanawia mnie fakt dlaczego owa osoba której ta informacja się nie spodobała ,osobiście nie zgłosiła się z zapytaniem do Dyrekcji(tak wnioskuje) tylko doniosła do redakcji i kuratorium i chowa się za plecami "czwartej władzy" - która według mnie jest tylko miejscem do dolewania oliwy do ognia (nastawiania negatywnie społeczeństwa )
według mnie poniektórym to się w doopach poprzewracało jak można z góry zakładać ze ktoś od razu będzie dzieci szykanować ,nie wysłucha lub tez nie pomoże (chyba ze się patrzy na ta sprawę przez pryzmat własnej osoby która właśnie w ten sposób by postąpiła), przecież normalny człowiek nie będzie srał w gniazdo w którym siedzi.
Radziła bym aby co niektórzy Duszniczanie oraz "Czwarta władza" zajęli się poważniejszymi sprawami.Dodany przez Miki, dnia 28.09.2017, 10:50:59

Iść na skargę do dyrektorki przedszkola to obawa, że nie tylko niczego się nie załatwi, ale dziecko będzie miało przechlapane. Rozmawiać z wójtem - nie tylko niczego sie nie załatwi, dziecko będzie miało przechlapane w przedszkolu, a rodzic dodatkowo w urzędzie. Jedyną działającą skutecznie instancją jest wikiduszniki, które działa zawsze i skutecznie. Po prostu czwarta władza. Szkoda, że te pozostałe władze jak wójt Boguś i obsadzone przez większość bogusiowców komisje rady są bo bani, szczególnie komisja rewizyjna.<<< Poprzednia 1 Następna >>>Dodaj komentarz
Imię
e-mail (opcjonalnie)
Zapamiętaj mnie
Treść komentarza:
Zostało znaków
CAPTCHA
CAPTCHA (przepisz kod z obrazka powyżej)