Maria Antonina, nieszczęsna królowa Francji ma opinię idiotki ze względu na słynne zdanie, że jeśli kogoś nie stać na chleb, niech je bułki. W podobnym klimacie wypowiedział się radny Mazurek, który stwierdził, że skoro na boisku w Grzebienisku nie ma miejsca, by grać w piłkę nożną, to można grać w piłkę ręczną... 

 

To boisko to kompletna porażka: oddane z opóźnieniem, droższe niż planowano, okrojone w stosunku do poprzednich planów nie spełnia oczekiwań uczniów, dla których podobno zostało wybudowane. Podobnie porażką jest radny Mazurek, który do tej pory  poza tym, że przysnął na sesji i walnął głową w stół, najbardziej znany był z wypowiedzi, że każdy może okazać się pedofilem, więc nie należy nazywać ulic nazwiskami, które noszą nieumarłe osoby. Teraz pojawia się kolejny błyskotliwy tekst, tym razem w stylu Marii Antoniny. Przeczytajcie wymianę zdań między radna Augustyniak i radnym Mazurkiem.

 

 

 

Na koniec pytanie: co jest głupsze: wypowiedź radnego Mazurka czy decyzja o budowie dysfunkcjonalnego boiska wielofunkcyjnego?

 

 

 

 

http://www.wikiduszniki.pl/newsy.php?fn_mode=fullnews&fn_id=2960

 

http://www.wikiduszniki.pl/newsy.php?fn_mode=fullnews&fn_id=2762

Napisane przez: Subbuteo dnia 25.09.2017, 22:44:42

Komentarze:Dodany przez maciej, dnia 04.10.2017, 14:26:38

Witam

do "jankes"

Zamiast się emocjonować proszę zajrzeć do obydwóch projektów wtedy się wyjaśni co było zmniejszone ;-). Cytowanie czyjejś wypowiedzi wygłoszonej nawet przed ważnym audytorium nie czyni jej prawdziwą czy też nie dodaje jej wiarygodności.
Autor tego pseudo-bloga mija się z rzeczywistością w większości swoich wpisów, umiejętnie manipulując faktami dla osiągnięcia własnego celu. Taką mam opinię i mam do niej prawo.
I co teraz?Dodany przez gospo, dnia 29.09.2017, 14:38:25

Boiska, orliki, stadion....
Gmina wychowala mistrzow Polski, reprezentatow kraju a infratruktura w oplakanym stanie.... brak pieniedzy, rozumiem.... moze mniej festynow disco poloDodany przez PiG, dnia 26.09.2017, 22:25:26

Z Mazurka nigdy nie mogły być ludzie, toteż nie są i nie będą !Dodany przez Jankes, dnia 26.09.2017, 17:32:36

Po pierwsze to radny Mazurek stwierdził, że na większe boisko nie było pieniędzy. Po drugie - to radny Mazurek powiedział, że z powodu braku środków boisko trzeba było zmniejszyć i po trzecie, najważniejsze, powiedział to na posiedzeniu komisji Rady Gminy. Autor bloga nie mija się z rzeczywistością, co więcej, jego wersja jest zgodna z wersją oficjalną.I co teraz?!Dodany przez maciej, dnia 26.09.2017, 12:07:28

Witam

Nie rozumiem autora tego pseudo-bloga i samego podniesionego tu tematu...

Po pierwsze, nigdy nie widziałem Pani Augustyniak jak biega po tym boisku, nie wiem na jakiej podstawie twierdzi, że jest za małe.
Po drugie codziennie na tym "dysfunkcyjnym" terenie widzę grającą młodzież, dzieci i dorosłych, kto więc tak Panią oszukał i naopowiadał, że "dzieci nie mogą na nim grać w piłkę" nie wiem - ale Panią okłamał.
Po trzecie autor tekstu mija się z rzeczywistością (to akurat nie dziwi) gdyż owszem zmniejszono ale nie boisko tylko teren wokół niego i wzrósł koszt ale tylko dlatego, że dołożono elementy wyposażenia itd.
Nie potraficie Państwo się cieszyć tym co posiadacie, to choć nie wypisujcie i wygadujcie bzdur - przyjdźcie po prostu popatrzeć jak to działa.

Pan Stuhr kiedyś zaśpiewał "śpiewać każdy może" - dopowiem, że pisać też tylko po co???
Radości - oby was "żółć" nie zalała.
Pozdrawiam


Dodany przez miernota, dnia 25.09.2017, 23:04:38

budowa tego boiska to była karta przetargowa Bogusia żeby utrzymać Mazurka - a właściwie jego głos w radzie. Mazurkowi miało to zapewnić popularność i przywiązać go do władzy. Stąd klapki na oczach przy kontrolach i rozpatrywanych skargach i przestał się dąsać o brak kateringu do przedszkola w Grzebienisku.
Dał się chłopina wkręcić i marniutko na tym wyszedł. a mogły być z niego ludzie...<<< Poprzednia 1 Następna >>>Dodaj komentarz
Imię
e-mail (opcjonalnie)
Zapamiętaj mnie
Treść komentarza:
Zostało znaków
CAPTCHA
CAPTCHA (przepisz kod z obrazka powyżej)