Jak się dowiadujemy, w sobotę wójt Boguś Biegał po jarmarku w Szamotułach, żeby dopaść nowy numer miesięcznika Forum. Tymczasem wystarczy kliknąć... Nowy numer Forum nie rozczaruje wójta Bogusia: są o nim aż trzy teksty, każdy przedstawia go dokładnie tak, jak zasłużył. Jest też ilustracja: mały zgarbiony wójt Boguś w próżni. Chciałoby się napisać człowiek, ale pamiętamy znany tekst wygłoszony przez Bogusia, że kiedy został wójtem, przestał być człowiekiem. 

 

 

Miłej lektury, o Dusznikach jest też trochę w kronice towarzyskiej; byłoby więcej, ale skarbniczka Szwedek nie udzieliła komentarza na temat, czy powinno się ujawniać fakty związane z seksem osób publicznych, zwłaszcza, gdy związane sa z ich pracą zawodową lub działalnością.

 

http://forum-plus.pl/

 

 

 

 

Napisane przez: Subbuteo dnia 20.09.2017, 10:23:35

Komentarze:Dodany przez xyz, dnia 20.09.2017, 22:29:26

Boguś trzęsie się i pląsa, nie wiadomo czy w poszukiwaniu gazetki (chętnie przyblokowałby inicjatywę swoim zwyczajem)czy brakiem perspektyw.
Przymila się i podlizuje każdemu posłowi, trzymając się blisko (niestety sami posłowie nie mogą się ewakuować), wszyscy się śmieją i drą łacha że Bogusiowi nic nie pomoże nawet tajna legitymacja w szufladzie ...
Dobrze że obnażone zostaje to co wójt chce ukryćDodany przez SBB, dnia 20.09.2017, 12:01:58

No jest coraz lepiej. Czasopismo się rozwija. Dużo ciekawych informacji. Dożynki powiatowe szok i zarazem żenada. Fajny i pomysłowy wywiad pani Beaty z redaktorem naczelnym, tez się chyba rozwija? No fajnie ze jesteście, bo tematy które poruszacie nie są popularne, ale w wielu przypadkach bulwersują.<<< Poprzednia 1 Następna >>>Dodaj komentarz
Imię
e-mail (opcjonalnie)
Zapamiętaj mnie
Treść komentarza:
Zostało znaków
CAPTCHA
CAPTCHA (przepisz kod z obrazka powyżej)