Przed poprzednimi wyborami wójt troszczył się o mojego konia, że jest za chudy. Wójt Boguś poszedł dalej i oskarżył mnie o znęcanie się nad psami. Bo na terenie mojej posesji oszczeniły się dwie bezpańskie suki!

 

Od lokalnej dziennikarki dowiedziałam się, że do prokuratury (chyba w Szamotułach) wpłynęło zawiadomienie o znęcaniu się nad psami. Dowiedziałam się też, że istnieje na ten temat dokumentacja, którą ona posiada, a ja nie. Jak to możliwe? W Towarzystwie Opieki nad Zwierzętami powiedziano mi, że jest to ich wspólna akcja z wójtem Bogusiem, prowadzona od maja br, o której byłam rzekomo informowana poprzez wkładanie kartek w drzwi (TonZ) i korespondencyjnie (Urząd Gminy). Dodam jeszcze, choć nie muszę, że miałam trzy zaczipowane i wysterylizowane suki; dwie z nich zaginęły. 

Hania

Napisane przez: Subbuteo dnia 14.09.2017, 09:48:05

Komentarze:Dodany przez Beka, dnia 14.09.2017, 16:53:13

Boguś zatęstkił za telewizją?Dodany przez LOL, dnia 14.09.2017, 11:07:41

Nigdy nie uwierze, że Hania znęca się nad zwierzętami. Prędzej już nad wójtem Bogusiem. Ale to nie jest sprawa dla Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami... Chociaż z drugiej strony prawdę o wójcie Bogusie pisze, a wójt Boguś sam się prosi o krytykę, więc o znęcaniu się ze strony hani nad Bogusiem nie może być mowy. Raczej wójt Boguś znęca się nad sobą.<<< Poprzednia 1 Następna >>>Dodaj komentarz
Imię
e-mail (opcjonalnie)
Zapamiętaj mnie
Treść komentarza:
Zostało znaków
CAPTCHA
CAPTCHA (przepisz kod z obrazka powyżej)