Otrzymujemy informacje o towarzyskim i „intelektualnym” ożywieniu w naszej gminie. Po serii osobliwych wypowiedzi wójta Bogusia na tematy wszelakie, głos zabrać postanowiła też sprzątaczka Janina, znana z niechęci do sprzątania i odzieży roboczej oraz z zamiłowania do obcasów i umysłowej pracy biurowej.

 

Wszyscy urzędnicy wiedzą, że sprzątaczka Janina zamiast sprzątać przesiadywała po różnych pokojach  Urzędu Gminy. Wielu z nich zastanawiało się także, dlaczego Janina tak przesiaduje i jaki ma w tym cel. Pojawiły się domysły, że sprzątaczka Janina podsłuchuje albo donosi.
 
 
Tymczasem sprzątaczka Janina – jak nam powiedziano – postanowiła sama wyjaśnić, o co jej chodziło: otóż w czasie tego przesiadywania po biurach zgromadziła tak dużą wiedzę, że teraz pomaga w pracy innym urzędnikom...
 
 
Myślimy, że sprzątaczka Janina najbardziej pomaga pracować skarbniczce Szwedek, bo efekty są widoczne gołym okiem! Z drugiej strony takie kompetencje sprzątaczki to dobra wiadomość dla wójta Bogusia – będzie miał kto z nim pracować, kiedy wszyscy inni już uciekną z tonącego okrętu.
 
 

Napisane przez: Subbuteo dnia 02.07.2017, 19:54:48

Komentarze:

Brak komentarzy.


<<< Poprzednia 1 Następna >>>Dodaj komentarz
Imię
e-mail (opcjonalnie)
Zapamiętaj mnie
Treść komentarza:
Zostało znaków
CAPTCHA
CAPTCHA (przepisz kod z obrazka powyżej)